سوالات متداول

ثبت نام

نحوه ثبت نام در زربیت چگونه است؟

برای ثبت نام کافیست وارد صفحه ثبت نام شوید و شماره همراه یا ایمیل خود را وارد نمایید سپس رمز عبور و کد تایید ارسال شده به تلفن همراهتان و یا ایمیلتان را وارد نمایید سپس احراز هویت نمایید.

نحوه بازیابی رمزعبور در صورت فراموشی چگونه است ؟

در صورت فراموش کردن رمز ورود خود کافیست تا با استفاده از گزینه بازیابی رمز عبور، شماره همراه یا ایمیل خود را وارد کنید سپس رمز عبور جدید خود و کد پیامک ارسال شده به تلفن همراهتان یا ایمیلتان را وارد نمایید.

احراز هویت

چرا احراز هویت لازم است؟

با توجه به قوانین بازارهای مالی داخلی و خارجی و نیز حمایت از قوانین مرتبط با پولشویی، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. از سویی دیگر زربیت متعهد می‌شود تا اطلاعات دریافتی شما را در بانک اطلاعات مشتریان خود ذخیره کرده و از آن نهایت محافظت را به عمل آورد.

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت زربیت چیست؟

برای فعالیت در بازار زربیت لازم است مدارک ذیل را جهت احراز هویت ارسال نمایید:

شماره همراه

کارت ملی

اطلاعات کارت ملی

اطلاعات بانکی (کارت بانکی +شماره شبا)

ارسال تعهد نامه

به طور معمول احراز هویت طی چه مدتی توسط کارشناسان تیم زربیت تایید می شود؟

احرازهویت در زربیت ، در صورت ورود اطلاعات پایه درست به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و در صورت بروز مشکل به کارشناس ارسال می گردد .به صورت کلی احراز هویت بیشتر از ۲۴ ساعت زمان نمی برد.

کیف پول

کیف پول سخت افزاری چیست ؟

کیف پول های سخت افزاری امن ترین نوع کیف پول ها برای ذخیره ارزهای دیجیتال می‌باشند. با توجه به اینکه private key هر کیف پول در خود سخت افزار ذخیره می‌شود، حتی در صورت از بین رفتن کامل سایت و هک آن به هیچ وجه امکان برداشت ارزهای دیجیتال از سایت امکان پذیر نمی‌باشد و در نتیجه این دارایی ها به امن ترین حالت ممکن ذخیره می‌شوند

کیف پول زربیت چیست؟

پس از ثبت‌نام، به صورت خودکار در پنل کاربری کیف پول اختصاصی شما فعال می‌شود که شما می‌توانید دریافت و واریز ريالی و رمزارزی خود را از طریق آن مدیریت کنید. زربیت بابت خدمات کیف پول و دریافت و واریز به آن هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند

مدت زمان ارسال رمز ارز خریداری شده به کیف پول ما چقدر است؟

مدت زمان ارسال کوین ها به کیف پول شما ، به صورت آنی و پس از خرید می باشد اما به صورت کلی تمامی ارزهای دیجیتال جهت انجام پروسه تایید تراکنش در بلاک نیازمند مدت زمان خاصی می باشند که این مورد می تواند از ۱ دقیقه تا ۲ ساعت یا بیشتر بسته به نوع کوین متفاوت می باشد،

واریز و برداشت

چگونه رمز ارز واریز و برداشت کنم؟

هر کاربر زربیت می‌تواند به ازای هر رمزارز به صورت رایگان یک آدرس اختصاصی کیف پول داشته باشد.
واریز و برداشت هر رمزارز تنها از طریق آدرس اختصاصی کیف پول همان رمزارز امکان پذیر خواهد بود.

چگونه حساب ریالی خود را شارژ کنم؟

برای شارژ حساب ریالی خود ابتدا وارد کیف پول خود شوید و روی گزینه واریز در قسمت حساب ریالی کلیک نمایید و مقدار واریز خود را وارد نمایید سپس کارت بانکی خود را که قبلا ثبت نمودید انتخاب کنید و روی گزینه انتقال به درگاه بزنید

چگونه از حساب ریالی خود برداشت کنم؟

برای برداشت از حساب ریالی خود ابتدا وارد کیف پول خود شوید و بر روی گزینه برداشت در قسمت حساب ریالی خود کلیک نمایید ، مقدار پولی را که می‌خواهید برداشت کنید، وارد می‌نمایید و سپس مقصد را با توجه به حساب هایی که ثبت کردید انتخاب نمایید و بر روی گزینه ایجاد درخواست برداشت کلیک ‌نمایید. به منظور حفظ ایمنی دارایی شما، پیامک حاوی کد تایید به شما ارسال می‌شود که باید آن را وارد کنید. پس از تأیید درخواست برداشت توسط تیم زربیت، وضعیت درخواستپس از ارسال مبلغ به حساب مقصد به پرداخت موفق تغییر خواهد یافت.

در صورت واریز کوین به آدرسی اشتباه آیا امکان بازگشت تراکنش وجود دارد؟

به دلیل ماهیت غیرمتمرکز بلاکچین، انجام تراکنش‌ها و انتقال در مبادلات رمزارزها تنها از سوی خود شما امکان‌پذیر است. لذا امکان بازگشت دارایی از آدرس اشتباه بسیار محدود و تقریبا غیرممکن است. در نتیجه پیش از ارسال دارایی از از درستی آدرس مقصد خود اطمینان حاصل کنید.

کارمزد

نحوه محاسبه کارمزدها چگونه است؟

برای اطلاع دقیق از جزییات کارمزدها و هزینه خدمات زربیت به صفحه زیر مراجعه کنید

مشاهده صفحه کارمزد

معاملات

حداقل و حداکثر معاملات چقدر است؟

معاملات رمزارزی شما در صورتیکه فرایند احراز هویت را طی کرده باشید بدون هیچ محدودیتی می‌باشد، اما برای واریز و برداشت ریالی از ما بر اساس سیاست‌های فعلی بانکی کشور هر فرد می‌تواند روزانه حداکثر صد میلیون تومان درخواست وجه نماید.

چگونه سوابق معاملات خود را مشاهده کنم؟

برای مشاهده سوابق معاملاتی خود باید وارد بخش گزارش شوید.

خرید و فروش

نحوه خرید و فروش ارز های دیجیتال چگونه است؟

ابتدااقدام به شارژ حساب ریالی و یا حساب های ارزهای دیجیتالی خود نمایید سپس برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال خود باید ثبت سفارش کنید و برای اینکار نیاز دارید تا به قسمت تالار معاملات بروید و براساس اینکه می‌خواهید ارز دیجیتال بخرید و یا بفروشید، اقدام به ثبت سفارش خرید یا فروش ارزهای دیجیتال با توجه به قیمت مد نظر خود کنید.